6 причин купити сонячні батареї

 

 

Кожен повинен зробити вибір для себе, виходячи зі своїх домашніх, сімейних і фінансових потреб. Тим не менш, є шість основних причин, чому домовласники в кінцевому підсумку купують сонячні батареї. Зазвичай комбінація цих факторів грає роль в остаточному рішенні.

1) Скорочення щомісячних витрат на оплату електроенергії

Більшість домовласників проявляють інтерес до сонячної енергії, коли їх щомісячні рахунки ростуть. Це може бути пов'язано з кондиціонуванням повітря, великим будинком, новим членом сім'ї і т. п. Бажання скоротити щомісячні рахунки за електроенергію є головною причиною, чому люди звертають увагу на сонячну енергію.

Якщо ви вирішите фінансувати свою сонячну систему, є змінні, які слід враховувати. Залежно від особливостей вашого будинку, ви може в кінцевому підсумку платити більше на місяць за ваші інвестиції в сонячну енергію. Однак, на відміну від оплати рахунків за комунальні послуги, ці платежі мають кінцеву дату і збільшують капітал у вашому домі.

2) Купівля сонячних батарей збільшує цінність вашого будинку

Купити сонячні батареї означае додати капітал в свій будинок. По суті, ви додаєте електростанцію на дах вашого будинку. Ця система сонячних батарей має матеріальну цінність, яка передається при продажу вашого будинку.

Berkeley Labs завершила дослідження, що говорить, що обавлена вартість до власного капіталу становить 4 долари за ват. Таким чином, чим більше розмір сонячної системи, тим більше додана вартість будинку.

3) Екологічні проблеми

Перехід до сонячної енергіі означає значне зниження впливу на навколишнє середовище. Це одне з найвпливовіших рішень, яке може прийняти домовласник, який піклується про навколишнє середовище.

Основний спосіб допомагати навколишньому середовищу - знизити потреби в традиційних джерелах брудного палива. Вугілля, природний газ та інші традиційні джерела енергії руйнують природне середовище. Зменшення попиту на ці продукти захищає і зберігає землю. Це також зменшує кількість CO2, що викидається в навколишнє середовище приотриманні енергії з цих джерел.

Сонячна енергія не лише зменшує викиди вуглекислого газу (викид CO2), але і зменшує забруднюючі речовини, такі як ртуть і кислотні дощі, які накопичуються у вашому регіоні електростанціями, що працюють на викопному паливі. Електростанції мають прямий зв'язок з забрудненням повітря, стоком токсичних вод.

Є ще один важливий вплив сонячної енергії на навколишнє середовище, яке не береться до уваги - використання води. На вугільних електростанціях використовується до 5000 літрів води для вироблення одного мегават-години (МВтч) електроенергії. Крім того, гидроохлаждаемые електростанції забирають воду з озер, нагрівають її до рівня випаровування і повертають у місцеву екосистему при більш високих температурах. Це не тільки викликає випаровування, але і цвітіння водоростей і зміна ландшафту дна. Для порівняння, сонячні панелі не використовують воду для
виробництва і нескінченної кількості енергії.

4) Зменшення енергетичної залежності від вашого постачальника послуг

Ще одна вагома причина, по якій домовласники вирішують купити сонячні батареї, - ворожість по відношенню до вашої місцевої комунальної служби. У багатьох районах країни немає вибору для електропостачання вашого будинку. Якщо ви живете в своєму будинку, ви обов'язково повинні скористатися їх послуга. Ця монополізація енергетичного ринку призводить до стрибків цін, численних зборів і несправедливих змін тарифів. Поряд з цим виникає перевантаження електромережі, що призводить до відключень.

Деякі комунальні підприємства також працюють спільно з лобістами і законодавцями для забезпечення своєї позиції на енергетичному ринок.Купівля сонячних батарей дозволяє домовласникам контролювати свої потреби у виробництві енергії.

5) Очікуване підвищення вартості комунальних послуг

Комунальні компанії можуть підняти вартість енергії на свій розсуд. Обмеження на ці зміни варіюються в залежності від області. Тим не менш, існує дуже мало запобіжних заходів для запобігання стрибків і збільшення плати за електроенергії.

Володіння вашої електростанцією у формі сонячної системи означає, що ви звільнені від багатьох підвищень ставок, надбавок та інших непередбачуваних зборів, що стягуються комунальними компаніями. Ви можете планувати свої витрати на енергію в довгострокові домашні фінанси.

Така передбачуваність витрат є основною перевагою володіння фотоелектричною системою. Коли ваше паливо вільне (сонячне світло), і ви володієте сонячною системою, у вас більше контролю.